TECHNOLOGY FOR ROBOTIC ARC WELDING

Jsme firma zabývající se vývojem a výrobou inovativních svařovacích systémů pro průmyslové aplikace. Zaměřujeme se zejména na firmy působící v automobilovém a dodavatelském průmyslu. Systémy SKS se používají k výrobě karoseriových dílů, autosedaček, náprav / rámů a výfukových systémů od známých dodavatelů.

Pro více informací prosím navštivte naše webové stránky www.cz.sks-welding.com

Pro jednu z našich poboček v Bezděčíně u Mladé Boleslavi hledáme do našeho týmu zaměstnance na pozici:

Application Engineer / Service (m/f)

Náplň práce

Úzká spolupráce s ostatními kolegy. Technická zodpovědnost za realizace nabídek, servisu a propagace našich komponentů
Odpovědnost zahrnuje zejména tyto oblasti:

  • Odborná instalace, zprovoznění a nastavení systému
  • Analýza poruch, servis a opravy komponent na domovském pracovišti, ale i přímo u zákazníka
  • Dokumentace provedené práce
  • Spolupráce na technickém zlepšení
  • Komplexní podpora stávajících zákazníků

Požadujeme

  • Znalost elektrotechniky, mechanickou zručnost
  • Práce s PC – email, MS Office
  • Samostatnost, technické a logické myšlení
  • Znalost českého jazyka
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Ochota cestovat
  • Znalost robotiky a robotického obloukového svařování výhodou

Nabízíme

  • vysoce motivovaný a dynamický tým
  • moderní společnost s plnou hierarchií a živou firemní kulturou
  • příjemná pracovní atmosféra s ohleduplným přístupem
  • kultura komunikace na úrovni očí napříč všemi úrovněmi oblastmi firmy
  • individuální možnosti dalšího vzdělání
  • příležitost k osobnímu rozvoji

Pokud máte zájem pracovat v naší firmě, pošlete prosím svůj životopis v českém a anglickém/německém jazyce společně s Vašimi platovými požadavky a možným termínem nástupu výhradně ve formátu pdf na email career@cz.sks-welding.com, jako předmět uveďte kódové označení CZ-ES01.

Pro více informací k nabízené pozici, volejte prosím na +420 725 103 871, popř. pište na email: career@cz.sks-welding.com.

Vezměte prosím na vědomí naše zásady o ochraně soukromí pro uchazeče o zaměstnání (https://cz.sks-welding.com/misc/informace-o-ochrane-osobnich-dat/)

SKS Welding Systems s.r.o. * Industry park Bezděčín č.p. 108 * 293 01 Bezděčín *